Nasi Uczniowie

o nas 


„Kiedy wspominam mój czas spędzony w Good Lucku, od razu czuję w sercu atmosferę, która tam panowała. Chodzenie do Good Lucka nigdy nie było smutnym obowiązkiem, a to głównie dzięki wspaniałej kadrze tworzącej to miejsce. W Good Lucku poznałam nie tylko tajemnice języka angielskiego oraz kulturę Wielkiej Brytanii. Przede wszystkim poznałam tam wielu przyjaciół, z którymi lekcje nigdy się nie dłużyły. W moim sercu na zawsze pozostanie również wspomnienie pierwszej wykonanej przeze mnie halloweenowej dyni, tańczenie w piżamach na konkursie kolęd do “I Saw Mommy Kissing Santa Claus” oraz zabawa w bieganie do tablicy. Polecam Good Lucka każdemu, kto chce nauczyć się biegle mówić po angielsku, a przy tym świetnie się bawić. Gdybym mogła, przeżyłabym to jeszcze raz! Sto lat Good Luck ❤️

Zuzia Kiereś

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Aż trudno uwierzyć, że to już 30 lat! Tyle wspaniałych wspomnień, niesamowitych chwil, a wszystko to jakby było wczoraj. Czy naprawdę aż tyle lat minęło?! Aż trudno uwierzyć. Z największą radością wspominam ten czas, kiedy jako jeden z pierwszych uczniów rozpocząłem naukę w Good Luck’u. Pierwsza szkoła języka angielskiego w Bochni! Myślę, że nadal jest pierwsza, bo najlepsza. Good Luck to przede wszystkim fenomenalni ludzie, którzy tworzą tą szkołe. To wybitni nauczyciele z pasją, zaangażowaniem i energią. To uczniowe zawsze głodni wiedzy i pełni pomysłów. To tu uczono nas nie tylko języka angielskiego ale także świata. Pokazano, że można więcej, dalej, szybciej i bez granic. To dzięki Wam dzisiaj wielu z nas absolwentów podbija świat, na co dzień używając języka angielskiego. Dzięki Good Luck Team za te 30 lat nauczania Bochniaków! Dzięki za wychowanie kilku pokoleń młodych ludzi. Życzę Wam jeszcze większych sukcesów i do zobaczenia na zjeździe absolwentów ;)”

Marcin Twardysko

 

 

„Kiedy myślę o Good Luck, to oczyma wyobraźni dostrzegam ogrom wiedzy zdobytej w tej szkole, zawiązane znajomości, które przekształciły się w przyjaźnie, a także wspaniałą nauczycielkę, panią Magdalenę Filipek, która przez lata przekazywała mi swoją wielką wiedzę.”

Michał Święch

 

 

„Spędziłem w Good Lucku większość mojego życia szkolnego. Jedne z moich wcześniejszych wspomnień z dzieciństwa to niezapomniane gry i zabawy z kolegami z klasy na placu przed szkołą. W pamięci utkwiły mi niezwykle: losowanie numerków do pytania, gra hot chairs, Scrabble i nieskończony humor mojej nauczycielki - pani Magdy Filipek. Dane mi było poznać wielu wspaniałych ludzi w starych murach przy Bernardyńskiej 10. Gdy wracam pamięcią do wystroju sal lekcyjnych, nieustannie czuję sympatię i tęsknotę. A z mojej szuflady biurka wciąż nieśmiało wyłania się spośród całego bałaganu medal zdobyty na konkursie kolęd i pastorałek.”

Nikodem Przybojewski

 

 

„Kiedy myślę Good Luck, to myślę o miejscu, gdzie spędziłam przede wszystkim dużo chwil z przyjaciółmi. Uczę się w Good Lucku od dziecka i lekcje stały się dla mnie stałym punktem mojej corocznej rutyny, której brak ciężko byłoby mi sobie wyobrazić. Teraz patrzę na nie z nostalgią i kojarzą mi się z bezpieczeństwem i ciepłem.”

 

Emilia Fortuna

 

 

„Kiedy myślę o Good Luck to przypomina mi się w jak wspaniały sposób została mi przekazana wiedza języka angielskiego. Kiedy rozpoczęłam naukę byłam w podstawówce; poznałam cudownych ludzi, zyskałam pewność siebie w mówieniu i rozumieniu tego języka. Oczywiście nigdy nie zapomnę wspólnego śpiewania, zabaw jak np. Halloween, Thanksgiving czy Christmas Holidays!

Najlepsza szkoła! ❤️”

Asia Gawęda

 

 

„Za każdym razem kiedy przechodzę ulicą Bernardyńską uśmiech sam pojawia się na twarzy, a jest to oczywiście sprawka Good Lucka i niesamowitych wspomnień związanych z tym właśnie miejscem. Mama wysłała mnie tutaj abym zaznajomiła się z językiem angielskim (co się udało oczywiście dzięki fantastycznej kadrze lektorskiej ❤️), jednak była to tylko jedna z wielu znajomości, które tutaj zawarłam. Oprócz poziomu C1 przez te kilka lat udało się zdobyć także kilka przyjaźni (i to takich na całe życie). Dodatkowe pozapodręcznikowe aktywności pomagały w nauce, łączyły ludzi i poszerzały pasje. Przedstawienia na zakończenie roku pozwalały poczuć się jak hollywoodzka aktorka (niestety tego nie udało się jeszcze osiągnąć Smile), wspólne granie w Articulate było jak uczestnictwo w prawdziwym teleturnieju, a dzięki Konkursowemu Kolędowaniu znam już chyba wszystkie anglojęzyczne piosenki świąteczne i w grudniu mogę wymiatać na karaoke. Halloweenowy plebiscyt na najlepszą dynię był coroczną okazją na plastyczną integrację rodzinną bo zaangażowany był cały dom. Jak to mówią… kiedyś to były czasy… A szczególnie te, które były spędzone w Good LuckuSmile

Adrianna Jaglarz

 

 

„Z okazji 30 lecia szkoły, chcę dziś - z perspektywy wielu lat ogromnie podziękować za ten czas. Miałam okazję być uczennicą przez kilka lat od podstawówki po gimnazjum. Pamiętam ten czas jako nie tylko bardzo konkretne i merytoryczne zajęcia, tym bardziej, że teraz moja praca i pasja jaką jest podróżowanie opiera się na języku angielskim, ale za atmosfere zaangażowanie i fantastycznych ludzi! Szczególnepodziękowania dla absolutnie zaangażowanej p. Magdy, która sprawiała zawsze, że na te zajęcia chciało się przychodzić! Dzięki serdeczne i życzę kolejnych 30 lat!”

Olga Potempa

 

 

„Kiedy myślę o Good Luck, to wywołuje to we mnie same przyjemne i radosne wspomnienia. Uczyłem się tutaj angielskiego od małego i z roku na rok coraz bardziej się mi podobało. Miałem przyjemność mieć zajęcia z 3 lektorami i wszystkie miło wspominam. Nigdy nie zapomnę tego dreszczyku emocji przy corocznych przygotowaniach do konkursu kolęd z moją grupą, albo otwierania Christmas crackera w grudniu i śpiewania świątecznych piosenek. Good luck to nie tylko sztywna nauka języka. Na zajęciach często graliśmy w różne gry i śmialiśmy się. Z czystym sumieniem mogę tą szkołę polecić każdemu, któremu zależy na efektywnej nauce języka. Lektorzy bardzo się przykładają do swojej pracy i starają przygotować jak najlepiej do egzaminów. I nie kłamię! Sam miałem przyjemność podejść do egzaminu FCE kilka lat temu i ku mojemu zdziwieniu napisałem go tak dobrze, iż uzyskałem certyfikat znajomości języka na poziomie C1. Mogę tylko polecić tą szkołę! 100 lat Good Luck!”

Jakub Mucha

 

 


Wszystkich naszych byłych Uczniów, którzy chcieliby podzielić się własnymi wspomnieniami, zachęcamy do wysyłania ich na naszego maila: biuro@goodluck.pl

 

Aktualności