Nasza szkoła jest obecna na bocheńskim rynku nieprzerwanie od równo 30 lat!

Przez ten czas zdobyliśmy tonę doświadczenia, masę wiedzy i kontaktów, a nasi lektorzy są naszą najlepszą wizytówką – prawie wszyscy są naszymi wychowankami, a przyszłych filologów, posiadaczy certyfikatów językowych, czy osób z dobrym angielskim wykształciliśmy tylu, że ho ho…

I to wcale nie koniec, ciągle się rozwijamy!

Co nas wyróżnia?

- fantastyczni lektorzy
- wysoki poziom nauczania
- współpraca z partnerami metodycznymi (Pearson, Cambridge University Press, Oxford University Press, MM Publications)
- nowoczesny sprzęt dydaktyczny
- klimatyczne sale w zabytkowym budynku (trwają prace nad przywróceniem mu dawnego blasku)
- wygodne stoliki umożliwiające dowolną konfigurację (swobodna interakcja, praca w grupach, praca indywidualna)
- liczne konkursy i eventy dla naszych uczniów
- przytulna poczekalnia
- podwórko

Dogadać się? Tak! Ale nie byle jak!

Nasze lekcje oparte są o metodę komunikatywną, staramy się, by nasi uczniowie jak najprędzej zaczęli posługiwać się językiem angielskim bez skrępowania. Gramatyka, słuchanie, czytanie, pisanie? Tak, tego też uczymy! Wszak nie wystarczy dogadać się byle jak. Warto zrobić to z klasą!

Zapewniamy odpowiednią dawkę gier, zabaw i ćwiczeń ułatwiających zapamiętywanie, ale jednocześnie trzymamy poziom i dodatkowo motywujemy uczniów testami, które stanowią rozgrzewkę przed prawdziwymi wyzwaniami takimi jak matura, czy egzaminy językowe.

background picture by Aga Szot Art Studio